kobiecym okiem,  rozne

Bielizna nocna – warto?

Bielizna nocna tak jak każda inna również podlega sezonowym zmianom i to nie tylko ze względu zmieniających się warunków klimatycznych, ale także stylistycznych. W kolekcjach wiosenno-letnich proponowane są satynowe, romantyczne, przezroczyste dla bardziej odważnych modele zazwyczaj emanujące radością.

Natomiast w chłodniejsze dni jesieni i zimy zdecydowaną górę biorą kwiatowe elementy, graficzne wzory zawsze ciepłych jesiennych barwach, tj. przewaga czerwieni i pomarańczu. Przewodnim i trochę nawet ponadczasowym motywem jest wizerunek misia polarnego. Dla preferujących zdrowy tryb życia i wygodę poleca się produkty z większą zawartością bawełny.

Większość kobiet swój prywatny świat bielizny nocnej upatruje sobie w kobiecych, a nawet dziewczęcych odcieniach różu. Ostatnimi czasy większą popularnością wśród materiałów z których wykonana jest bielizna nocna cieszą się żorżeta oraz satyna. Natomiast mężczyźni zdecydowanie bardziej wolą sportowy styl, ale zawsze z odrobiną eleganckiej nonszalancji.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/christine-pink-1438779