kobiecym okiem

Chcesz być trendy? Noś spódnice asymetryczne!

Zdecydowanie większość kobiet woli bardziej spódnice od sukienek. Dzieje się tak głównie ze względu na ich uniwersalność – spódnicę można ubierać do różnych bluzek, a sukienka ma nieodłączną górę.

Absolutnym hitem są w ostatnim czasie spódnice asymetryczne. Ich cechą charakterystyczną jest krótki przód i długi tył, co pozwala na wyjątkową swobodę w codziennym użytkowaniu. Spódnice te najczęściej wykonywane są z szyfonu względnie delikatnej i zwiewnej koronki, takie rozwiązanie pozwala na zachowanie fasonu i naturalne ułożenie materiału.

Podczas chodzenia tkanina przybiera przepiękne kształty nie krepując przy tym kroków, a powiewający tył przypomina syreni ogon. Spódnice asymetryczne należą do niezwykle kobiecych i delikatnych ze względu na krótki przód (zazwyczaj do ud lub do kolan), pozwalają na odkrycie nóg, a zatem można dodatkowo włożyć ładne rajstopy. Ten rodzaj spódnic jest polecany szczególnie dla średnich i wysokich kobiet.

Spódnice asymetryczne to ponadczasowy rodzaj spódnic, które zawsze będą w modzie. Swoją lekkością i wygodą zaskarbiły sobie sympatię kobiet na całym świecie. Ponadto idealnie maskują one wszelkie niedoskonałości figury, jak np. zbyt szerokie biodra.

foto: http://pl.freeimages.com/photo/leggy-ver2-1435824