uroda

Co to makijaż permanentny?

Makijaż długotrwały to profesjonalnie wykonany makijaż w uzgodnionej kolorystyce odporny już chyba na wszystko (oprócz słońca ponieważ blednie pod wpływem promieni słonecznych). Niewiele osób się orientuje, ale taki zabieg nie kosztuje wcale dużo.

Dodatkowo, całość odbywa się prawie bezboleśnie bo zazwyczaj wykonuje się go pod znieczuleniem. Makijaż permanentny to także ogromna oszczędność naszego cennego czasu i zawsze idealny wygląd – to koniec z rozmazanymi kreskami czy źle wyprofilowanymi brwiami. Specjaliści zdecydowanie odradzają swoim klientom ekstrawaganckie makijaże, a proponują delikatne, aby tworzyły naturalne podkreślenie kobiecej urody.

W Polsce jest wiele centrów kosmetologicznych oferujących sterylne pomieszczenia, fachową opiekę, a urządzenia do makijażu spełniają wszystkie europejskie standardy. Może więc warto zacząć spełniać swoje marzenia dotyczące poprawienia własnego wizerunku. Zabiegu nie można wykonywać u kobiet w ciąży i kobiet miesiączkujących w tym właśnie czasie.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/elegant-eye-1435145