sukienki

Codzienne letnie stylizacje

Wcale nie jest daleko do lata a to czas kiedy młode dziewczyny oraz kobiety mogą wyglądać naprawdę pięknie. Korzystne jest także to, że można ładnie ubrać się za niewielkie pieniądze. Lato to także czas kiedy możemy poszaleć z żywymi i wesołymi kolorami.

Ubieramy się jasno, często zakładamy na siebie białe sukienki, spódnice oraz spodnie. Jeśli chodzi o spodnie doskonale prezentować się będą także cienkie bawełniane rurki w kolorach turkusowym, cytrynowym czy popielatego różu. Latem z całą pewnością warto nosić sukienki.

W ich wzorach nieprzerwanie królują kwiaty. W upalne dni koniecznie też odsłaniamy stopy. Możemy wybrać niezwykle seksowne sandałki na paseczki albo klapki. Jeśli potrzebujemy wygody nakładamy tenisówki wiązane albo wsuwane. Wybór wśród letnich tenisówek oraz balerin jest naprawdę ogromny.

Latem możemy także nosić nieco przeźroczyste, zwiewne bluzki oraz koszulki z żakardowymi wzorami. Ukoronowaniem letnich stylizacji będą także dodatki w postaci małej torebki i kolorowej biżuterii. To właśnie latem gdy odsłaniamy dekolty warto nosić kolorowe i odważne naszyjniki, które potrafią ożywić najskromniejszą stylizację.

http://pl.freeimages.com/photo/hawaiian-fabrics-1196940