bielizna

Coraz fajniejsza bielizna

W odpowiedzi na nowe potrzeby rynkowe polskie firmy zaczynają wprowadzać kolekcje tematyczne – okazjonalne. Wiosna tego roku odznaczała się w bieliźnie ogromnym bogactwem koronek, wstążek, sznurowań, wielobarwnych haftów, bądź też dla odmiany gładkimi dzianinami podobnymi do satyny.

Natomiast na lato tegoroczne styliści zaproponowali powrót do stylu retro – powrót tiulów, satynowych dodatków oraz drobnych kwiatuszków. Przechodząc do kolorystyki, najmodniejszy w tym sezonie będzie chłodny błękit, zmysłowa czerń, złoty karmel, a także bardzo delikatny róż.

Już pojawiają się pierwsze przesłanki dotyczące kolekcji jesienno-zimowych. Wiadomo na pewno, że twórcy w większości będą czerpali z natury. Kolorystyka skupi się raczej w chłodnych barwach, dominującym będzie fiolet.

Możemy się również spodziewać fantastycznych kolekcji, wydanych specjalnie z okazji świąt i Nowego Roku skupionej głównie na wielowarstwowej satynowej koronce. Kolorystyka na tą okazję będzie się wahała pomiędzy czernią a wanilią.

Foto z : http://pl.freeimages.com/photo/bikini-1530330