rozne

Dobry krem na zmarszczki

Zmarszczki to problem wszystkich dojrzałych kobiet. Pojawiają się stopniowo wraz z wiekiem i niestety bardzo trudno się ich pozbyć. Dlatego zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie odpowiednich kosmetyków, które pomogą w skutecznym zapobieganiu tego typu zmianom.

Do takich kosmetyków należy z pewnością krem przeciwzmarszczkowy, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiet po trzydziestce. Warto także wiedzieć, jakie składniki powinien zawierać dobry krem przeciwzmarszczkowy, także żeby móc wybrać najlepszy produkt.

W dobrym kosmetyku tego typu stosuje się przede wszystkim substancje nawilżające, takie jak mocznik, które pozwalają na zwiększenie ilości wody w skórze. Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że za powstanie wielu zmarszczek odpowiedzialne jest przesuszenie skóry.

Kolejnym bardzo ważnym składnikiem, który zwiera krem przeciwzmarszczkowy, są przeciwutleniacze, czyli substancje, które pozwalają na walkę z wolnymi rodnikami powodującymi przyspieszenie procesów starzenia się.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/cream-1192757