kobiecym okiem,  kobieta

Ile kobieta wydaje na ubrania?

Mężczyźni są przekonani, że ich kobiety zdecydowanie za dużo wydają na ubrania. Tymczasem wydatki na tę kategorię zakupową bywają bardzo różne. Są kobiety, które na ubrania wydają kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie ale są i takie które wydają kilkanaście tysięcy.

Wszystko zależy od potrzeb i upodobań. Najbardziej oszczędne kobiety ubrania kupują w lumpeksach albo same je sobie szyją przerabiając posiadane już ubrania czy wykorzystując resztki tkanin. Z kolei kobiety, które mieszczą się w średniej zwykle zakupy ubraniowe robią w popularnych sklepach sieciowych, głównie w czasie wyprzedaży.

W takich sklepach za bluzkę trzeba zapłacić od 40 do 100 zł, spódniczka kosztuje od 50 do 150 złotych a cienka narzutka od 60 do 200 zł. Sporym zainteresowaniem cieszą się także outlety gdzie można kupić tańsze ubrania w ramach końcówek serii. Nie brakuje także zwolenniczek robienia zakupów ubraniowych w sieci.

Panie inwestując w swój wygląd zdecydowanie najwięcej wydają na buty. Jeśli chcemy mieć piękne skórzane szpilki czy kozaki to trzeba liczyć się z wydatkiem kilkuset złotych. Sumarycznie całkiem sporo kosztują także wszelkie dodatki typu: bielizna, biżuteria, apaszki, torebki.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/mbk-shopping-center-1551533