uroda

Ile pieniędzy kobiety zostawiają w drogerii?

Od dawna wiadomo, że kobiety uwielbiają kosmetyki. Dzięki nim można poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Zdaniem mężczyzn kobiety wydają na kosmetyki stanowczo za dużo. Czy to jest jednak prawda?

Okazuje się, że nie. Przeciętna polska kobieta na kosmetyki wydaje miesięcznie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Na co więc wydajemy najwięcej? Najdroższe są kosmetyki do makijażu oraz perfumy. Makijaż jest dla kobiet bardzo ważny.

Im jesteśmy starsze tym więcej mamy do tuszowania i poprawienia. Potrzebujemy więc kupić dobry podkład, puder, cienie, maskarę, kredki, szminki. Kobiety lubią także dbać o paznokcie, kupują więc odżywki, lakiery albo chodzą do kosmetyczek i robią sobie tipsy. Jeśli chodzi o inne kosmetyki to kobiety wydają dosyć dużo także na kremy, maseczki, balsamy i toniki.

Ponadto w drogerii zostawiamy spore sumy dbając o swoje włosy. Niezbędny jest dobry szampon, odżywka, żel, lakier. Przydać się mogą także pianki, gumy, woski czy brylantyny. Nie są to oczywiście wszystkie dostępne kosmetyki bo zależnie od potrzeb kupuje się kosmetyki do demakijażu, depilacji czy pielęgnacyjne do rąk i stóp. Osobną grupę stanowią także kosmetyki samoopalające.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/money-1588321