moda,  uroda

Jak być kobiecą latem?

Lato to czas, kiedy każda kobieta może pokazać się w nieco odmienionym wydaniu. Gdy jest ciepło odkrywamy jak najwięcej opalonego ciała. Stroje są kolorowe i wesołe.

Doskonałe dopełnienie stanowi kolorowa sztuczna biżuteria. To co kobiety powinny nosić w tym czasie to przede wszystkim letnie sukienki. Mogą być bardzo krótkie, do kolan albo całkiem długie. Ważne żeby były wykonane z cienkiego, przewiewnego materiału.

Letnie sukienki wyglądają najpiękniej gdy są z materiału w kwiaty albo groszki. Równie kobiece są białe sukienki ozdabiane koronkami. Do sukienki jeśli jest potrzeba możemy założyć bolerko, kamizelkę czy krótką dżinsową kurtkę. Gdy idziemy na spacer możemy przewiesić sobie przez ramię malutką torebkę. Letnia sukienka to także i letnie sandałki w komplecie.

Jeśli stopy są zadbane bez przeszkód można nosić odkryte sandały na paseczki. Latem nosimy mniej wyraźny makijaż, rozpuszczamy włosy i używamy nieco lżejszych perfum. Nie można także zapomnieć o kolorowych bransoletkach, kolczykach i dużych okularach słonecznych.