ciąża,  uroda

Skuteczne zapobieganie rozstępom w ciąży

Ciąża to dla wielu kobiet bardzo radosny czas, ale jednocześnie obciążenie dla organizmu, który przechodzi wiele zmian. Jednym z niekorzystnych efektów ciąży może być pojawienie się rozstępów dlatego warto wiedzieć, jak i im zapobiegać.

Rozstępy pojawiają się z powodu nadmiernego rozciągnięcia skóry, np. w związku z przybieraniem na wadze, ale także z powodu ciąży. Dlatego warto zatroszczyć się o przeprowadzenie odpowiednich zabiegów, które skutecznie ujędrnią skórę. W tym celu można np. skorzystać z oferty salonu SPA. Skutecznym rozwiązaniem są masaże opracowane specjalnie dla kobiet w ciąży. Wykonuje się je z zastosowaniem odpowiednich kosmetyków i olejów, które mają działanie przeciwrozstępowe. Salon SPA może również zaoferować inne skuteczne zabiegi, dlatego warto sprawdzić dostępne oferty.

Jeśli rozstępy mimo wszystko się pojawią, warto również poszukać zabiegów, które doprowadzą do ich redukcji i sprawią, że zmiany staną się znacznie mniej widoczne, a skóra będzie gładka, bardziej napięta i elastyczna.

foto: http://pl.freeimages.com/photo/pregnancy-2-1493122