bielizna,  moda

Stroje kąpielowe na lato.

Stroje kąpielowe projektowane są obecnie w wielu ciekawych i naprawdę odważnych kolorach. Projektanci bez zająknięcia przekraczają granice śmiałości, ale niestety także i czasem granice dobrego smaku. Kostiumy kąpielowe mają się przede wszystkim sprzedać. Kobiety w różnym wieku decydują się obecnie na bikini.

Trudno raczej ocenić, czy to pozytywny zwrot czy też nie. Zdarza się niejednokrotnie, że wygląd ich nie jest estetyczny i jest to normalne. Z wiekiem powinno się zaprzestać eksponowania ciała, aby nie popaść w przesadę i śmieszność.

Mężczyznom znowu również ciężko się pogodzić z faktem, że ich ciało nie jest już atrakcyjne i wypadałoby już go nie eksponować tak jak za młodu. Jeden z wielkich malarzy ekspresjonizmu niemieckiego mówił, że ciało ludzkie, nawet pomarszczone i stare zawsze będzie miało niezwykłą wartość.

To fakt i zgodzić się z tym należy, ale trzeba kierować się w życiu także owym dobrym smakiem, o którym to wspomniałam powyżej. Stroje kąpielowe zostawmy dla młodych ludzi.