kobiecym okiem,  uroda,  zdrowie

Zadbaj o zdrowie i urodę stosując olej lniany

Mało kto wie, że tak niepozorny len to płynne złoto bogate w kwasy omega 3. Wspomniane kwasy pozwalają na naturalne spowolnienie starzenia się organizmu, poprawiają też samopoczucie i zapobiegają wszelkim chorobom. Olej lniany bardzo chętnie jest stosowany w różnej postaci, bo do wyboru jest postać płynna albo kapsułki.

Powyższe formy świetnie sprawdzają się jako kuracja na włosy, paznokcie i skórę. Co więcej, nie musi być to kuracja czasowa, jak w przypadku innych suplementów diety, gdyż kwasów omega organizm nie jest w stanie sam sobie wytworzyć, a zatem przyjmowanie lnu przez całe swoje życie jest jak najbardziej dobrym pomysłem.

Olej lniany to przede wszystkim uzupełnienie codziennej diety i zachowanie równowagi organizmu. W przypadku kruchych i wypadających włosów sprawdza się on rewelacyjnie, dodatkowo stosowany w postaci płynnej bezpośrednio na włosy i skórę głowy.

Natomiast, gdy ratunku potrzebuje przesuszona skóra twarzy i ciała np. kolana, łokcie można stosować go jak krem na noc. Olej lniany to absolutny niezbędnik każdego, kto chce dbać o swoje zdrowie i wygląd. Reasumując jest to wyśmienity sposób na to, aby zachować na długo młodość i witalność organizmu.

Foto: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Linum_extraaxillare_a4.jpg